המפתח להצלחה זה תכנון נכון

החידושים האחרונים בבניית אתרים 

בניית אתרים הוא תחום המתחדש ללא הרף, גבולות הטכנולוגיה נמתחים עוד בכל שנה שחולפת ומי שאינו מתעדכן באופן קבוע בחידושים בתחום – נשאר מאחור. כדי שתוכלו להישאר מעודכנים בכל מה שחם ולהוביל את האתר שלכם אל קדמת הטכנולוגיה, סיכמנו עבורכם מספר חידושים האחרונים בבניית אתרים.

siteguru

SiteGuru

תחום בניית האתרים הולך ומתמלא במתחרים המציעים אתרים במחירים מגוחכים, שלא מאפשרים להשקיע מספר שעות מינימלי באפיון האתר ובהקמתו. הבעייה המרכזית היא כיצד לאתר מקצוענים שבאמת בונים את האתר בצורה נכונה שתאפשר תוצאות לאורך זמן?

אחד הכלים המומלצים לניתוח האתר הנבנה הוא SiteGuru. באתר זה תוכלו להכניס את כתובת האתר שלכם ולקבל דוח מפורט לגבי האתר ומצבו. תוך 15 דקות, תוכנה זו מבצעת סריקה מקיפה וחושפת תקלות SEO, בעיות UI/UX ושגיאות כלליות באתר, כגון שגיאות HTML ובעיות במבנה האתר אשר גורמות להאטה בעת הטעינה.

לאחר קבלת הדוח, יש לעבור על הבעיות ולתקן את הדברים באתר.

אתרים המוקמים ע"י חברתנו נבדקים ונבנים בצורה נכונה בהתאם לנדרש מאתר מקצועי. בנוסף חברתנו מספקת שירות תיקונים לאתרי וורדפרס קיימים.

קישור לאתר SiteGuru

Elementor

Elementor Popup Builder

הפיצ'ר החדש של אלמנטור מאפשר לנהל את כל חלונות הפופאפ ("חלונות קופצים") במקום אחד, בשימוש במערכת האלמנטור המוכרת באתר הוורדפרס שלכם.

Elementor Popup Builder מעמיד בפניכם יכולות הפעלה מגוונות ומתקדמות ואת כל אפשרויות העיצוב הקיימות באלמנטור, כולל תבניות מוכנות ייעודיות לפופאפ.

envato

Envato Elements

פלאגין זה מעניק גישה אל מאגר התבניות הגדול ביותר עבור התוסף אלמנטור, המציע מעל 2,000 תבניות חינמיות לשימוש באתר שלכם.

המסלול בתשלום של Elements כולל יותר ממיליון אלמנטים איכותיים לשימוש מסחרי: קטעי וידאו, קטעי סאונד, פונטים ואלמנטים גרפיים – מתוכם למעלה מ-680,000 תמונות מרהיבות.

wix

Wix עוברת למצב טורבו

בעולם שבו הסבלנות של הגולשים קצרה מתמיד והסיפוק חייב להגיע באופן מיידי, יש חשיבות גבוהה למהירות טעינת האתר. וויקס מנסה לתת לכך מענה באמצעות הטמעת טכנולוגיה חדשה, המשפרת משמעותית את מהירות הטעינה ומאפשרת לגולש ליהנות מאינטראקציה חלקה ומהירה ככל האפשר עם האתר שלכם. 

amazon

אמאזון בישראל

בעקבות כניסתה של ענקית הקמעונאות האמריקאית אמאזון כשחקנית חדשה בזירת הסחר הישראלית, בעלי אתרי סחר רבים כבר מתכוננים לשלב הבא על ידי שימוש בטכנולוגיות המאפשרות לאתר להתממשק עם מערכת אמאזון באופן יעיל ולמכור דרכה בידיעה שהמלאים יתעדכנו ללא הפסק, ההזמנות והשילוחים יבוצעו כראוי והסיכוי לנזקים עבורם ועבור הלקוחות יקטן משמעותית.

כניסת אמזון משמעותית במיוחד לבעלי אתרי חנויות אינטרנטיות להם התחרות תתעצם בצורה משמעותית.

Aluftech

בניית אתר מעודכן וחדשני בחברת Aluftech

חברת Aluftech מספקת שירותי בניית אתרים והקמת חנויות מקוונות באמצעות פלטפורמת וורדפרס, פלטפורמת וויקס, וכן באמצעות מערכת בפיתוח ייחודי לחברה. כל האתרים בחברתנו נבנים בהתאמה מלאה לאפיון הלקוח לצד החידושים הטכנולוגיים בתחום.

בואו ניפגש לקפה וייעוץ חינם כדי לגלות כיצד נשתמש בכלים המתקדמים ביותר כדי להוביל את האתר שלכם אל פסגת ההצלחה.

טלפון: 077-9616382  |  אימייל: office@aluftech.co.il