המפתח להצלחה זה תכנון נכון

חשיבות הכימיה בין הלקוח לחברת בניית האתרים

תהליך בניית אתר ותחזוקתו הוא מסע לטווח ארוך – לכן כדאי שיהיה איתכם מישהו שאתם סומכים עליו לאורך כל הדרך שיידע בדיוק מהם הגבולות שלכם, מה אתם רוצים לעשות ואיך אתם מעוניינים לעשות זאת. לצורך זה מומלץ לבחון את הכימיה ביניכם לבין חברת בניית האתרים שאתם עומדים לשכור את שירותיה, בדגש על מספר שלבים בתהליך.

Project

הגדרת הפרויקט

הגדרת מטרות הפרויקט באופן ברור היא קריטית להמשך התהליך, על מנת שחברת בניית האתרים תוכל להקים עבורכם אתר שיהיה מושלם לצרכי העסק שלכם וגם מתאים בדיוק לקהל היעד שאתם מכוונים אליו.

כמו כן, בשלב מוקדם זה יש לסגור את כל הפרטים הנוגעים לתקציב, היקף העבודה, לוח זמנים, אופן ותדירות התקשורת בין החברה ללקוח. כך נבסס את תחילת העבודה המשותפת באופן ברור, והפחתת סיכויים לטעויות ואי-הבנות.

Characterization

שלב האפיון

לפני תחילת העבודה המעשית על האתר, חשוב שחברת בניית האתרים תפיק יחד עם הלקוח אפיון מדויק שינתח את צרכי העסק ויכוון את בניית האתר מבחינת תכנים, עיצוב, פרסום ודרישות מיוחדות. שלב זה אשר נועד לוודא שהאתר נבנה בדיוק לפי הצרכים והדרישות של בעל העסק, יחסוך זמן רב וכאב ראש בהמשך.

support

תמיכה וליווי אישי

הדרך המשותפת אינה נגמרת בתום הקמת האתר! כעת הלקוח יקבל הדרכה מלאה על מערכת הניהול, ליווי צמוד ותמיכה אישית עד שילמד לתפעל אותה באופן עצמאי לחלוטין.

Introducing

היכרות ראשונית

כל מסע ארוך מתחיל בצעד אחד קטן. במקרה זה, הצעד הראשון הוא לקבוע פגישת היכרות וייעוץ ראשוני בחברת בניית האתרים Aluftech כדי שנוכל להתחיל מערכת יחסים מבוססת על הבנה ותמיכה מקצועית, להגדיר את מטרות ויעדי הפרויקט, לוח הזמנים וכיצד נוכל להגשים לכם את החלום בצורה הטובה והמתאימה ביותר לצרכי העסק שלכם. משם נמשיך את המסע הזה יחד.

בואו נכיר, הקפה עלינו.

טלפון: 077-9616382 |  אימייל: office@aluftech.co.il