בניית אתרים

הקמת אתרי אינטרנט

בניית אתרי תדמית

עיצוב רספונסיבי

בניית אתרי סחר ומערכות מתקדמות

הקמת עמודי נחיתה

קידום אתרים

בניית אתרים

אתר איכותי מתחיל בניתוח ואפיון נכון ואפקטיבי של הלקוח. לכל תחום עיסוק ולכל עסק צרכים ומאפיינים שונים החייבים לבוא לידי ביטוי באתר בכדי למקסם את התועלת ממנו. 

חברתנו מפתחים אתרים איכותיים ברמה גבוהה ומקצועית. בראשיתו של תהליך בניית אתר בחברתנו, אנו מפיקים יחד עם הלקוח אפיון מעמיק וממצה אודות כלל רכיבי העסק, מאפייניו ולקוחותיו. אפיון מעמיק ומקצועי מהווה עוגן לתכנים, לעיצוב, לפרסום ולדגשים באתר העסק.
אופיו של האתר ותכניו המקצועיים ימנפו את העסק באופן הראוי ביותר להגדלת חוג לקוחותיו. 

נשמח לפגוש אתכם במשרדי החברה באשדוד. אנשי המקצוע בחברתנו ינתחו עבורכם את צרכי העסק ויציעו את שירותנו הדיגיטליים, האידאליים לפיתוח העסק שלכם. 

כל האתרים בחברתנו נבנים באמצעות מערכת ניהול המאפשרת שינוי תכני האתר ע”י הלקוח באופן פשוט, נגיש ומיידי, ללא צורך בתכנות או בתשלום. 
החברה בונה אתרים במערכות הניהול המובילות WordPress ו – WIX וכן באמצעות מערכת ייחודית שפתחנו בחברתנו. 
החברה מתאימה כל אתר ומערכת ניהול בהתאם לאפיון הלקוח. 
בתום הקמת האתר, לקוחותינו מקבלים הדרכה מלאה וליווי אישי להפעלת מערכת הניהול, לצד תמיכה אישית ככל שתידרש עד לתפעולה המלא ע"י הלקוח.

מהו אתר אינטרנט?

אתר אינטרנט הוא תוכנה המופעלת באמצעות מחשב ברשת האינטרנט (שרת). 

האתר נגיש לכל גולש ומציג מידע בהתאם לבחירת בית העסק.

ישנה חשיבות גדולה מאוד להצגת המידע באתר בצורה קליטה, נוחה, מהירה, עניינית ורלוונטית. כך הקורא יקבל את המידע הנדרש עבורו במטרה שייצור עמכם קשר.


מטרת העל החשובה ביותר בבניית אתרים היא לגרום לגולשים שהם קהל הלקוחות הפוטנציאלים, ליצור עמכם קשר, לרכוש או לבצע פעולה באתר. 

כיצד חברתנו בונה אתר אינטרנט באופן הרצוי והנכון ביותר עבורכם

בניית אתר איכותי מתחילה באפיון (תכנון מבוסס על מאפייני העסק) מפורט ומעמיק אודות החברה/העסק שלכם. 

חברתנו תתאים עבורכם את מאפייני האתר הנדרשים בהתאם לקהל היעד והמסר המרכזי שתבקשו להעביר באמצעות האתר.

ישנם מאפיינים משותפים לכלל האתרים האיכותיים 

מהירות טעינה, נגישות קלה ומהירה לתכני האתר השונים ולתוכן הספציפי שכל גולש מתעניין ומחפש, עיצוב האתר והתאמת תוכן מעורר עניין ורלוונטי (ושלא יהיה משעמם).

ישנם מאפיינים ייחודיים בהתאם למאפיינים ייחודיים של בית העסק שלכם – 

אתר שייעודו מכירה ללקוחות פרטיים שונה לחלוטין מאתר הבנוי עבור מכירה לעסקים. 

אתר המיועד לאנשי עסקים ייראה ויתפקד שונה מאתר המיועד לבני נוער. חשוב להתאים את העיצוב, המבנה והכתיבה של האתר לקהל היעד בכדי למקסם את תועלת האתר.

מדוע לבנות אתר אינטרנט?

בשנים האחרונות, היקף חיפוש המידע באינטרנט גדל באופן מהיר ביותר ומרבית החיפוש מתבצעת במנועי החיפוש האינטרנטיים.  

כיום, כל בית עסק, קטן כגדול צריך אתר אינטרנט המהווה חלון ראווה של העסק ומאפשר העברת המידע לגולשים בצורה מהירה, יעילה ורלוונטית בכל זמן. עוד מספק האתר מידע ופירוט לגבי השירותים הניתנים בעסק , יתרונות בית העסק, דרכי הגעה ועוד. גם לעסקים קטנים, ניתן להתאים אתר איכותי ומרשים בתקציב נמוך אך תוך בניית מערכת איכותית ומתקדמת שתאפשר בעתיד, עם התפתחות העסק, להרחיב את האתר בהתאם לפעילות העסק.

אפשרויות בניית אתרים

כאשר מתעניינים בתהליך הקמת אתר, תחשפו לביטויים ושמות שיראו לא ברורים ומרתיעים: מערכת ניהול, מהירות טעינה, שרתי אחסון, CMS ועוד…. כיצד תדעו מה לבחור? נעשה עבורכם סדר קטן וראשוני בביטויים.


מערכת ניהול או CMS היא מערכת המאפשרת שינוי תכני האתר באופן דומה לתכנת וורד ללא צורך בידע בתכנות. באמצעות המערכת תוכלו לשנות את תכני האתר לאחר הקמתו, ללא תלות במתכנת האתר.

שרת אחסון – המחשב המכיל את תכנת האתר וממנו התוכן יוצג לגולשים. ישנה חשיבות גבוהה לשרת מהיר שיציג את האתר בצורה מהירה ותקינה לגולשים וללא תקלות בהן האתר אינו זמין.

מיילים עם שם הדומיין – לכל עסק, יש חשיבות לדואר אלקטרוני באמצעותו הלקוחות יכולים לפנות לבית העסק. כתובת מייל עם שם הדומיין ולא עם כתובת של גוגל נראה מכובדת יותר ותשרה בלקוח הרגשה של עסק גדול ומכובד יותר. בעת הזמנת אתר רצוי לוודא כי אתם מקבלים תיבות דואר חינם יחד עם אחסון האתר או שתיבות הדואר הנן בתשלום נוסף.

מערכות הניהול המובילות בעולם הנן וורדפרס וויקס. לכל מערכת יש יתרונות וחסרונות ויש להתאים לכל לקוח את המערכת המתאימה עבורו. 

וורדפרס היא מערכת קוד פתוח כך שלאחר הקמת האתר, הלקוח הוא הבעלים של כל קבצי האתר ויכול לאחסן את האתר בכל חברת אחסון שיבחר.

במערכת כגון WIX בהן הקוד סגור, הלקוח חייב לאחסן את האתר על שרת WIX והוא אינו הבעלים של קבצי האתר. אם הלקוח עוזב את WIX הוא מאבד את האתר ועליו לבנות אתר חדש.

יתרונות קוד סגור הם שהלקוח לא צריך להתעסק בכל עניין התחזוקה, אבטחה וגיבויים שמערכת קוד פתוח כגון וורדפרס דורשת מהלקוח.

מרגישים חוסר סדר, לא ברור מה עדיף? כאן השלב לתאם פגישה אתנו!!!
ביחד נעשה לכם סדר… נתאים עבורכם את האתר, המערכת, האחסון והמיילים המתאימים ביותר עבורכם ותצאו לדרך עסקית חדשה ורווחית יותר בקלות.

הקפה והייעוץ חינם – מלאו את הפרטים בטופס או התקשרו ונשמח להוביל אתכם אל העידן הדיגיטלי עם אתר אינטרנט עסקי מתקדם !

דוגמאות של אתרים שבנינו

מסעדנות

עורכי דין

טכנולוגיה

אדריכלים

אמנים וגלריות

רשתות וחנויות

משרדים

ייעוץ עסקי